Katalogové číslo: 4MOMIHA15
29.03 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 3.186 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 × 40 cm |
| Šírka | 25 cm |
| Výška | 40 cm |
| Výška črepníka | 12 cm |
| Priemer črepníka | 15 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev