Katalogové číslo: 6DMP8305B
Agate
60.27 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7.95 kg |
|---|---|
| Rozmery | 23 cm |
| Priemer | 28 cm |
| Hĺbka | 22 cm |
| Výška | 23 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Interiér |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Materiál | Keramika |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev