Katalogové číslo: 6DMP8307A
211.56 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 22.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 cm |
| Priemer | 50 cm |
| Výška | 40 cm |
| Hĺbka | 39 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Keramika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev