Katalogové číslo: 4DYLABU99
6 765.00 €
Nie je na sklade
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 742.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 150 × 400 cm |
| Kvetináč | |
| Šírka | 150 cm |
| Výška | 400 cm |
| Výška črepníka | 55 cm |
| Priemer črepníka | 85 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Multiple, Podlhovastý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev