Katalogové číslo: 6BSTD6570
B-round
Balloon
494.46 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 11.76 kg |
|---|---|
| Rozmery | 70 cm |
| Priemer | 65 cm |
| Hĺbka | 69 cm |
| Výška | 70 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Materiál | Fiberstone |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev