Katalogové číslo: 6FSTMWDC2
194.34 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.7 kg |
|---|---|
| Rozmery | 44 cm |
| Priemer | 34 cm |
| Výška | 44 cm |
| Hĺbka | 42 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev