Katalogové číslo: 4AGRZBP06
6.89 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.756 kg |
|---|---|
| Rozmery | 10 × 8 cm |
| Šírka | 10 cm |
| Výška | 8 cm |
| Výška črepníka | 5 cm |
| Priemer črepníka | 6 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Červená, Pestrofarebná |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev