Katalogové číslo: 6RDPAT123
Baq Raindrop
Bowl Anthracite
78.72 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 5.34 kg |
|---|---|
| Rozmery | 19 cm |
| Priemer | 44 cm |
| Hĺbka | 17 cm |
| Výška | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Materiál | Fiberclay |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev