Katalogové číslo: 6POSPBS10
118.08 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 2.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 46 × 20 × 13 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 20 cm |
| Výška | 13 cm |
| Hĺbka | 17 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Polystone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev