Katalogové číslo: 6DLINC602
432.96 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 13 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 × 40 × 100 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 100 cm |
| Hĺbka | 33 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev