Katalogové číslo: F00002498
Zelkova parvifolia
90.41 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 9.923 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 cm |
| Výška | 45 cm |
| Priemer črepníka | 29 cm |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 5 °C |
| Tvar listu | Oválny |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Bonsaj |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev