Katalogové číslo: 4ZARABP15
28.91 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 3.173 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 × 65 cm |
| Šírka | 35 cm |
| Výška | 65 cm |
| Výška črepníka | 16 cm |
| Priemer črepníka | 17 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev