
Katalogové číslo: 4ZAFUBU24
Zamia furfuracae
121.77 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 13.365 kg |
|---|---|
| Rozmery | 75 × 105 cm |
| Šírka | 75 cm |
| Výška | 90 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Výška črepníka | 22 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Vejárovitý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev