Katalogové číslo: 5YUROR111
430.50 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 47.25 kg |
|---|---|
| Rozmery | 100 × 100 cm |
| Šírka | 100 cm |
| Výška | 100 cm |
| Výška črepníka | 45 cm |
| Priemer črepníka | 50 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev