Katalogové číslo: 5YUFIRS06
Yucca filifera
Stem
479.70 €
Na objednávku, dodanie do 30 pracovných dní.
| Hmotnosť | 52.65 kg |
|---|---|
| Rozmery | 90 × 100 cm |
| Šírka | 90 cm |
| Výška | 100 cm |
| Priemer črepníka | 37 cm |
| Výška črepníka | 29 cm |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 5 °C |
| Kvetináč | |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev