Katalogové číslo: F00005467
19.31 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.119 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 cm |
| Výška | 40 cm |
| Priemer črepníka | 14 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Biela, Pestrofarebná |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev