
Katalogové číslo: 4WOBIRS15
Wodyetia bifurcata (380-450)
1 217.70 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 133.65 kg |
|---|---|
| Rozmery | 140 × 420 cm |
| Šírka | 140 cm |
| Výška | 420 cm |
| Priemer črepníka | 60 cm |
| Výška črepníka | 45 cm |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Farba listov | Zelená |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev