Katalogové číslo: 5VIVISS55
332.10 €
Na objednávku, dodanie do 28 pracovných dní.
| Hmotnosť | 36.45 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 × 90 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 90 cm |
| Výška črepníka | 37 cm |
| Priemer črepníka | 45 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Okrúhly |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev