Katalogové číslo: 6VITA0162
580.56 €
Na objednávku, dodanie do 17 pracovných dní.
| Hmotnosť | 13 kg |
|---|---|
| Rozmery | 100 × 35 × 35 cm |
| Priemer | 100 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 35 cm |
| Výška | 35 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Metalická |
| Materiál | Polyresin |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev