Katalogové číslo: 5VITSBU50
418.20 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 45.9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 65 × 240 cm |
| Šírka | 65 cm |
| Výška | 240 cm |
| Výška črepníka | 35 cm |
| Priemer črepníka | 40 cm |
| Tvar kmeňa | Iný |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev