Katalogové číslo: 6LIMVIBP4
191.88 €
Na objednávku, dodanie do 19 pracovných dní.
| Hmotnosť | 8 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Výška | 40 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Keramika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev