Katalogové číslo: 6POCG9570
1 057.80 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 70 cm |
| Priemer | 95 cm |
| Výška | 70 cm |
| Hĺbka | 67 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Saténový lesk |
| Materiál | Polyresin |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev