Katalogové číslo: 6POCV1410
2 806.86 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 51 kg |
|---|---|
| Rozmery | 140 × 140 × 100 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 140 cm |
| Výška | 100 cm |
| Hĺbka | 97 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Saténový lesk |
| Materiál | Polyresin |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev