Katalogové číslo: F00004934
103.32 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 11.34 kg |
|---|---|
| Rozmery | 70 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 70 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný, Popínavý |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev