Katalogové číslo: 5TRCA2S40
1 845.00 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 202.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 180 × 150 cm |
| Šírka | 180 cm |
| Výška | 150 cm |
| Výška črepníka | 53 cm |
| Priemer črepníka | 65 cm |
| Tvar kmeňa | Viac výhonový |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Vejárovitý |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev