Katalogové číslo: 4TRZPHA18
Tradescantia zebrina
Hanger
27.06 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 2.97 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 × 25 cm |
| Šírka | 35 cm |
| Výška | 25 cm |
| Priemer črepníka | 20 cm |
| Výška črepníka | 14 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Oválny |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev