Katalogové číslo: F00001215
6.89 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.756 kg |
|---|---|
| Kvetináč | |
| Priemer črepníka | 10 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Biela, Pestrofarebná |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev