Katalogové číslo: 5TRFOR046
319.80 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 35.1 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 × 190 cm |
| Šírka | 120 cm |
| Výška | 190 cm |
| Výška črepníka | 35 cm |
| Priemer črepníka | 40 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Vejárovitý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
| Umiestnenie | slnko |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev