Katalogové číslo: F00000114
Tillandsia Vincent
9.23 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 1.013 kg |
|---|---|
| Rozmery | 28 cm |
| Výška | 28 cm |
| Priemer črepníka | 9 cm |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev