Katalogové číslo: F00006145
102.09 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 11.205 kg |
|---|---|
| Rozmery | 100 cm |
| Výška | 100 cm |
| Priemer črepníka | 40 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Iný |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný, Guľa, Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev