Katalogové číslo: F00006974
83.64 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 9.18 kg |
|---|---|
| Rozmery | 90 cm |
| Výška | 90 cm |
| Priemer črepníka | 32 cm |
| Tvar kmeňa | Iný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Iný |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný, Pyramída, Guľa, Ker |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev