Katalogové číslo: F00007000
639.60 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 70.2 kg |
|---|---|
| Rozmery | 240 cm |
| Výška | 240 cm |
| Priemer črepníka | 70 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný, Iný, Špirálovitý |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Iný |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný, Pyramída |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev