Katalogové číslo: 6DLIT8815
499.38 €
Na objednávku, dodanie do 16 pracovných dní.
| Hmotnosť | 16 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 × 60 × 60 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 60 cm |
| Hĺbka | 59 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev