Katalogové číslo: 6TCWC3017
41.82 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4 kg |
|---|---|
| Rozmery | 17 cm |
| Priemer | 30 cm |
| Výška | 17 cm |
| Hĺbka | 16 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev