Katalogové číslo: 6TCWC3619
51.66 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 6 kg |
|---|---|
| Rozmery | 19 cm |
| Priemer | 51 cm |
| Výška | 28 cm |
| Hĺbka | 27 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Terakota |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev