Katalogové číslo: F00005894
74.42 €
Na objednávku, dodanie do 19 pracovných dní.
| Hmotnosť | 8.168 kg |
|---|---|
| Rozmery | 100 cm |
| Výška | 100 cm |
| Priemer črepníka | 32 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Biela, Pestrofarebná, Sivá, Žltá |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný, Bonsaj |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev