Katalogové číslo: F00006302
654.36 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 71.82 kg |
|---|---|
| Rozmery | 90 cm |
| Výška | 90 cm |
| Priemer črepníka | 54 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Žltá |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný, Bonsaj |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev