Katalogové číslo: F00004174
10 504.20 €
Na objednávku, dodanie do 19 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 1152.9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 300 cm |
| Výška | 300 cm |
| Priemer črepníka | 110 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Žltá |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Bonsaj |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
| Umiestnenie | slnko |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev