Katalogové číslo: 5TABAPY24
127.92 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 14.04 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 × 95 cm |
| Šírka | 30 cm |
| Výška | 95 cm |
| Výška črepníka | 24 cm |
| Priemer črepníka | 26 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Pyramída |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev