Katalogové číslo: F00003811
Taxus baccata ‚Fastigiata Aurea‘
430.50 €
Nie je na sklade
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 47.25 kg |
|---|---|
| Rozmery | 250 cm |
| Výška | 250 cm |
| Priemer črepníka | 60 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm, 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | -20 °C |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Tvar kmeňa | Iný |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Iný, Bonsaj, Ker |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev