Katalogové číslo: 5TABABU04
191.27 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 20.992 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 45 cm |
| Šírka | 45 cm |
| Výška | 45 cm |
| Výška črepníka | 26 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev