Katalogové číslo: F00005634
71.34 €
Na objednávku, dodanie do 12 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7.83 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 × 110 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 110 cm |
| Výška črepníka | 24 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Pyramída |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev