Katalogové číslo: 6SDMR4760
1 006.14 €
Na objednávku, dodanie do 32 pracovných dní.
| Hmotnosť | 13 kg |
|---|---|
| Rozmery | 38 × 47 × 60 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 47 cm |
| Výška | 60 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Stainless steel |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev