Katalogové číslo: 6SCF30409
1 301.34 €
Na objednávku, dodanie do 38 pracovných dní.
| Hmotnosť | 10 kg |
|---|---|
| Rozmery | 103 cm |
| Priemer | 39 cm |
| Výška | 103 cm |
| Hĺbka | 46 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Stainless steel |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev