Katalogové číslo: 6SAPB4040
1 158.66 €
Na objednávku, dodanie do 38 pracovných dní.
| Hmotnosť | 16.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 cm |
| Priemer | 70 cm |
| Výška | 40 cm |
| Hĺbka | 37 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Stainless steel |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev