Katalogové číslo: F00002092
4.55 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 15 cm |
| Výška | 15 cm |
| Priemer črepníka | 9 cm |
| Tvar kmeňa | Iný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Iný |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev