Katalogové číslo: 4STREBU23
410.82 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 45.09 kg |
|---|---|
| Rozmery | 75 × 130 cm |
| Šírka | 75 cm |
| Výška | 130 cm |
| Výška črepníka | 36 cm |
| Priemer črepníka | 40 cm |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev