Katalogové číslo: 4STRETU50
Strelitzia reginae
Tuft
79.95 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 8.775 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 110 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 110 cm |
| Priemer črepníka | 25 cm |
| Výška črepníka | 23 cm |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Oválny |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev