Katalogové číslo: 4STNITU69
51.66 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 5.67 kg |
|---|---|
| Rozmery | 55 × 75 cm |
| Šírka | 55 cm |
| Výška | 75 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny, Podlhovastý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev