Katalogové číslo: F00005011
76.26 €
Na objednávku, dodanie do 11 pracovných dní.
| Hmotnosť | 8.37 kg |
|---|---|
| Rozmery | 110 cm |
| Výška | 110 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Tvar kmeňa | Iný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný, Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev